Beta 1.8

Aranyakat nyertek a magyar erőemelők a világbajnokságon

Versenyek - Eredmények

Kattintson a rendezvény nevére a részletek megjenenítéséhez!
Amennyiben rendelkezésre áll a megfelelő dokumentum, azonnal megjelenik itt a verseny részleteinél.
Minden résztvevőnek eredményes szereplést kívánnak a szervezők !

Ha kíváncsi a régebbi versenyekre, itt választhatja ki az évet:
II.Zalaigrice Kupa Országos Mozgássérült Erőemelő Verseny
Helyszín
Időpont
Rendező
Zalaigricei Művelődési Ház
2015.06.20.
Tunkel Nándor
Versenykiírás
Női nev. lap
Férfi nev. lap
Nevezési lista
Eredmények
Nők eredményei:
Női és férfi
Férfiak eredményei:
Női és férfi
I. Standinger Anita Erőemelő Emlékverseny
Helyszín
Időpont
Rendező
Flex Fitness SE edzőterme
2015.május 9.
Flex Fitness SE
Versenykiírás
Női nev. lap
Férfi nev. lap
Nevezési lista
Eredmények
Nők eredményei:
Női és férfi
Férfiak eredményei:
Női és férfi
XVI. Fekvenyomó Diákolimpia
Helyszín
Időpont
Rendező
3700 Kazincbarcika, Lini István tér 1-2.
2015. május 16-17.
Magyar Erőemelő Szövetség
Versenykiírás
Női nev. lap
Férfi nev. lap
Nevezési lista
Letöltés
Frissítve: 2015-04-23 9:11
Eredmények
I. Nemzetközi Integráció Kupa
Helyszín
Időpont
Rendező
Soroksári sportcsarnok
2015. március 28.
Integráció Sportegyesület
Versenykiírás
Női nev. lap
Férfi nev. lap
Nevezési lista
Eredmények
Nők eredményei:
Férfiak eredményei:
RAW Erőemelő Magyar Bajnokság, Ifi, Junior, Felnőtt, Masters és RAW Erőemelő CsB
Helyszín
Időpont
Rendező
Tab
2015. május 1-3.
Tabi Fitness Klub
Versenykiírás
Női nev. lap
Férfi nev. lap
Nevezési lista
Letöltés Letöltés
Frissítve: 2015-04-23 9:14
Eredmények
RAW Fekvenyomó Magyar Bajnokság,Ifi,Junior,Felnőtt,Masters
Helyszín
Időpont
Rendező
Vésztő
2015.02.21-22
Marvel Team SE
Versenykiírás
Női nev. lap
Férfi nev. lap
Nevezési lista
Letöltés
Frissítve: 2015-02-17 5:19
Eredmények
Facebook Box
Világ és Európa bajnoki helyezettjeink.

97 Db.
85 Db.
104 Db.
Kereső felhő
This will be shown to users with no Flash or Javascript.
Látogatóink


Jelenleng 1 online
látogató van itt.
Elnökség
Elnök Főtitkár
Rónaszéki András Mizsér Péter
   
Elnökségi tag Elnökségi tag
Eőry Jenő Berke Lóránd
   
Elnökségi tag Elnökségi tag
Fehér Imre Fekete Miklós
   
Elnökségi tag Elnökségi tag
Kromek András Schauer Kornél